Lazer Diş Beyazlatma

Lazer Diş Beyazlatma İstanbul ile Kısa Sürede Hayalinizdeki Gülüşe Kavuşun

Günümüzde lazer teknolojisiyle gerçekleştirilebilen birçok tedavi şekli bulunuyor. Dental uygulamalar dahil tüm alanlarda yaygınlaşan lazer teknolojisinin önemli avantajları arasında çok daha acısız, ağrısız, kanamasız, kolay ve hızlı oluşu yer alıyor. Bu tedavi yöntemlerinden biri olan ve kliniğimiz tarafından da uygulanan lazer diş beyazlatma, tek seansta diş rengini 3-4 ton açarken lazer diş eti tedavisi ise diş eti eşitleme, dezenfeksiyon, gingivektomi ya da yumuşak dokudaki lezyonların giderilmesinde süreci büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Kadıköy, Göztepe, Bostancı bölgesi başta olmak üzere tüm İstanbul için hizmet veren kliniğimizi tercih ederek siz de lazer teknolojisinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. Randevu ve ücretsiz ön muayene fırsatı için bizi aramanız yeterli.

Ücretsiz İlk Muayene Fırsatı

Teknoloji ve Deneyimin Avantajlarına Lazer Diş Beyazlatma Hizmetimizle Sahip Olun

Lazer diş tedavisi, diş beyazlatmadan diş eti sorunlarına, frenektomiden biyostimülasyona pek çok ağız ve diş sağlığı aşamasında kullanılmaktadır. Lazer teknolojisinin yaygınlaşması ve çok daha kolay ulaşılabilir hale gelmesiyle özellikle diş beyazlatma işleminde yoğun olarak tercih edilmesini sağlamıştır. Oldukça etkili bir yöntem olan klinik diş beyazlatma işlemi power bleaching uygulamasının da bir parçası olan lazer teknolojisi, yalnızca tek seansta oldukça verimli sonuçlar ortaya koymaktadır. Kliniğimize ulaşarak lazerle diş beyazlatma işlemine ücretsiz ön muayene avantajıyla kolayca sahip olabilirsiniz.

İlk Muayenenizi Ücretsiz Yapıyoruz

Özellikle ağız ve diş sağlığı uygulamaları gibi maliyetli olabilen hizmetlerle ilgili sunulan kampanyalar, önemli ölçüde avantaj sağlayabiliyor. Merkezimiz sunmuş olduğu ücretsiz ön muayene fırsatıyla hem ağız ve diş sağlığınızla ilgili problemleri öğrenmenizi hem de masraflarınızın azalmasını sağlıyor. Ayrıca sunduğumuz ödeme kolaylıklarıyla da hastalarımız için çeşitli avantajlar yaratıyoruz.

Yüksek Memnuniyet Ayrıcalığıyla Sunduğumuz Hizmetler

Lazer Diş Beyazlatma İstanbul olarak daima uluslararası standartları baz alıyor, böylece hastalarımıza dünya standartlarında hizmet veriyoruz. Lazer tedavileri alanında gerçekleştirdiğimiz diş beyazlatma ya da diş eti tedavilerinin yanı sıra hizmetlerimize diş temizletme ve gülüş tasarımı gibi destekleyici çalışmaları da dahil ediyoruz. Böylece diş sağlığı ve estetiğinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm uygulamaları bir arada sunuyoruz. Ücretsiz ön muayene ile başlayan tedavi süreçlerimiz, ihtiyacınıza bağlı olarak diş temizletme, beyazlatma ya da diş eti uygulamaları ile devam ediyor. Hastalarımıza daima tam memnuniyet ilkesiyle eksiksiz hizmetler sağlıyoruz.

Kliniğimizde Tedavi Olanların Yorumlarını Okuyun

Lazer Diş Beyazlatma Yaptıranların Yorumları

Diş beyazlatma yaptırmak istiyordum ancak sonuçtan emin olamadığım için bir türlü cesaret edemiyordum. Ablam kliniğinizden hizmet alıp, sizi önerince yaptırmaya karar verdim. Tek seferde istediğim sonuca ulaştım. Herkese teşekkür ediyorum.
Melike Ş.
Diş Beyazlatma
Aslında ben gülüş tasarımı diye bir uygulama olduğunu bilmiyordum. Kliniğinizin sunduğu hizmetler arasında görünce herhangi bir işlem yaptırmadan gülüşümün, dişlerimin nasıl olacağını merak ettim. Böylece oldukça faydalı bir hizmet aldım. Herkese tavsiye ederim.
Sedat Ç.
Gülüş Tasarımı
Diş beyazlatmaya ihtiyacım olup olmadığından emin değildim ama özellikle dişlerimin arka kısımlarında oluşan sarılıklar beni tedirgin ediyordu. İnternette araştırma yaparken kliniğinize ulaştım ve diş temizletme ile diş taşlarımdan kurtulabileceğim söylendi. Tüm süreçler gayet profesyonel ve kurumsaldı.
Gülcan A.
Diş Temizletme

Lazer Diş Beyazlatma Alanında Sahip Olduğumuz Sertifika ve Üyelikler

Prestijli Kurumlardan Almaya Hak Kazandığımız Sertifikalar

Lazer diş beyazlatma dahil tüm lazer uygulamalarını ve dental tedavi yöntemlerini yakından takip ediyor, böylece gerek personelimizi gerek yöntemlerimizi her zaman güncel tutuyoruz. Bu nedenle ulusal ve uluslararası ağız ve diş sağlığı kuruluşlarının düzenlemiş olduğu sertifika ve üyelik programlarına katılarak başarımızı perçinlemeye devam ediyoruz. Hedefimiz daima maksimum memnuniyet olduğu için lazer diş beyazlatma fiyatları dahil tüm uygulamalarımızda ulaşılabilir fiyatlar belirliyoruz. Bu da hizmetlerimizin hepsinden yararlanmanızı kolaylaştırıyor. Hastalarımız için sağladığımız ücretsiz ön muayene ya da çeşitli ödeme kolaylıkları da yine uygulamalarımızın ulaşılabilir olmasını sağlayan diğer etkenleri meydana getiriyor. Vakit kaybetmeden bize ulaşarak tüm bu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ
  • ÜCRETSİZ İLK MUAYENE FIRSATI