Hizmetlerimiz

Kapsamlı Hizmetlerimizle Diş ve Diş Eti Sorunlarınıza Son Veriyoruz

Diş Beyazlatma

Günümüzde en çok kullanılan estetik işlemlerden biri olan diş beyazlatma tedavisi çoğu diş hekimi tarafından uygulanmaktadır. Bleaching adını verdiğimiz beyazlatma, dişlerde oluşan renk değişikliklerini, lekeleri, sararmaları ve koyulaşmaları beyazlatma jelleri yardımıyla azaltmayı ve yok etmeyi sağlayan bir işlemdir.

diş temizleme hakkında daha fazla bilgi alın

Diş Temizleme Tedavisi

Diş temizleme; yaşam içerisinde dişlerde meydana gelmekte olan tartar ve plağın dişlerden arındırılması işlemidir. Temizleme işleminin amacı, diş taşları ve tartarın dişte birikerek zamanla bakteri oluşmasını engellemek, diş yüzeyinin pürüzsüz ve temiz hale getirilmesini sağlamaktır. Bu işlemle diş eti hastalıkları engellenmektedir.

gülüş tasarımı hakkında daha fazla bilgi alın

Lazer Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma tedavisi; daha beyaz ve sağlıklı dişlere sahip olmak isteyen kişilere uygulanan ve son yıllarda diş hekimleri tarafından da sıklıkla uygulanan tedavilerden biridir. Diş beyazlatma tedavisiyle dişlerin yüzeyinde oluşan renkli, organik ve inorganik maddelerin diş beyazlatma jelleri ile giderilmesi sağlanır.

lazer diş beyazlatma hakkında daha fazla bilgi alın.

Ücretsiz İlk Muayene Fırsatından Hemen Yararlanın

Ücretsiz ilk muayene fırsatından yararlanmak için siz de kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim formunu doldurun biz sizi arayalım

DİŞ BEYAZLATMA İSTANBUL

Uzman Hekim Kadromuzla Sizleri Bekliyoruz

Hakan ÖZYURT

Diş Hekimi

Diş Beyazlatma İstanbul Kliniği olarak amacımız kaliteli ve doğru hizmet vererek sizi hayalini kurduğunuz gülüşlere kavuşturmak.

0216 706 47 29
bilgi@dis-beyazlatma.net

Kliniğimiz Hakkında Yapılmış Olan Yorumlar

Hastalarımızın Kliniğimiz Hakkındaki Yorumları

Sınav döneminde uzun ders çalışma gecelerimdeki tek dostum olan kahvenin sonrasında dişlerimde lekelenmelere sebep olduğunu anlayınca hemen doktoruma başvurdum ve kısa sürede bembeyaz dişlerime kavuştum.Başta doktoruma olmak üzere bütün klinik çalışanlarına teşekkür ederim.
Melike B.
Diş beyazlatma
Dişlerimin arka kısmında oluşan ve görünüşümü beğenmememe sebep olan diş taşlarım için hemen hekimime başvurdum. Korkulacak bir şey olmadığını söyledi ve tek seansta muhteşem sonuca ulaştık. Bu kadar hızlı olacağını ben de beklemiyordum, çok teşekkür ederim.
Şerife T.
Diş taşı temizleme
Gülmek benim için bir hayaldi. Dişlerimde oluşan lekeler, diş etimdeki hassasiyet hepsi benim için bir kabustu. Hekimim beni her konuda rahatlattı ağrısız ve kısa süren seanslarla hayalim gerçek oldu. Bana gülüşümü verdiniz. Çok teşekkür ederim.
Nazlı K.
Gülüş tasarımı

Diş Beyazlatma Alanında Aldığımız Üyelikler ve Sertifikalarımız

Ulusal ve Uluslararası Alanda Geçerli Sertifikalarımız

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ
  • ÜCRETSİZ MUAYENE FIRSATI