Lazer diş beyazlatma

Hayalinizdeki gülüşe kavuşmanızı sağlayan lazer ile diş beyazlatma

Diş minesi ve dentinde oluşan lekelenme ve renk kayıplarını gidererek hayalinizdeki gülüşe kavuşmanızı sağlayan uygulamaya lazerle diş beyazlatma tedavisi adı verilir. Özel malzemeler kullanılarak gerçekleştirilen bu uygulama, donanımlı bir diş kliniğinde uzman bir diş hekimi tarafından yapılmalıdır. Beyaz gülüşler için yaptırabileceğiniz diş beyazlatma fiyatları ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lazer diş beyazlatma tedavisi nasıl gerçekleştirilir?

Lazer teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilen diş beyazlatma tedavisi, diş hekiminin hastanın bu tedaviye uygun olup olmadığını belirlediği muayene ile başlar. Bu tedavinin ilk aşaması dişlerin temizlenmesidir. Diğer aşamaya geçildiğinde dudak ve diş etinin zarar görmemesi için uygun bir koruyucu takılır. Ardından dişlere özel bir jel sürülür ve otuz saniyelik aralıklarla ışınlamalar yapılmaya başlanır.

Işınlanma süresi hastanın durumu ve kullanılan cihazın özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Yaklaşık 45-60 dk süren bu ışınlama sonrasında dişlere sürülen jel temizlenir ve ağız içine takılan koruyucu aparat çıkarılır. Böylece lazerle diş beyazlatma işlemi tamamlanmış olur. Tedavi sonrasında hastanın diş hekiminin verdiği tavsiyelere uyması, yapılan işlemin başarılı olması için gereklidir.

Beyaz gülüşler için adresiniz Diş Beyazlatma İstanbul!

Kısa sürede hayalinizdeki beyaz gülüşlere kavuşmanızı sağlayan lazer ile diş beyazlatma, tek seansta diş renginizi 3-4 ton açar. Son teknoloji ile donanımlı olan kliniğimizde kusursuz bir şekilde gerçekleştirilen bu uygulamada uluslararası standartlar baz alınır. Diş Beyazlatma İstanbul, yüksek hasta memnuniyeti sunan hizmetleriyle doğru adresiniz olur. Ücretsiz ön muayene fırsatı ve kliniğimizin diğer avantajlarından yararlanmak istiyorsanız hemen randevu alabilirsiniz.