Ayrıcalıklı diş beyazlatma fiyatları ile tedavi olmak ister misiniz?

Uygun fiyatlı diş tedavileri için bize ulaşın!

Ekonomik Kaygılarınızı Bir Kenara Atacağınız Fiyatlara Merhaba Deyin

Kişiye Özel Ödeme Seçeneklerinden Faydalanmak İçin Hemen Formu Doldurun

Kim hayalini kurmaz doğal ve estetik bir gülüşün? Kim cesurca kahkaha atmak istemez? Ekibimizce planladığımız, kişiye uygun tedavi seçenekleri ve ödeme kolaylıkları ile siz de konforlu tedavinin tadını çıkarın, hayalini kurduğunuz sağlıklı dişlere kavuşun. Dişlerinizdeki sararmaların, koyulaşma ve renk değişimlerinden kurtulun ve siz de diş beyazlatma tedavisi ile hayalinizdeki gülüşe kavuşun.

Çağımızda insanlar birçok alanda hız, güven, dakiklik, profesyonellik, kalite ve garantili sonuçlar istiyor. Tabi ki bunların başında sağlığımız ve estetik görüşümüz gelmektedir. Hem doğal dişlere sahip olup bembeyaz gülümsemek hem de uygun ödeme seçenekleriyle tedavi olmak artık imkansız değil. Kliniğimizce amacımız profesyonelliğimizi ve tecrübemizi kişiye özel fiyatlarla hastalara ulaştırmak ve hastalarımıza ekonomik kaygılardan uzak tedavi olma fırsatından yararlanmalarını sağlamaktır. Gelişmiş ve son teknoloji tedavi seçeneklerini uygun fiyat garantisi ile hastalarımıza sunuyoruz. Estetik diş hekimliği alanında uzman ve tecrübeli hekimlerimiz ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla konforlu ve garantili sonuçlara ulaşacağınız tedavi sürecini yaşama fırsatını kaçırmayın. Ekonomik ayrıcalıklarla donatılmış diş beyazlatma fiyatı ve diş beyazlatma tedavisi ile hayalinizdeki gülüşe kavuşun. Gülümsemenizi hem kendinizden hem de çevrenizdekilerden saklamayın. Özgürce gülümseyin.

Estetik Diş Hekimligi, Diş ve Diş Eti Tedavisinde Kaliteli Hizmet

Gülümsemek Hiç Bu Kadar Doğal ve Işıltılı Olmamıştı

Diş Beyazlatma İstanbul Kliniğimizde Tedavi Olan Hastalarımızın Hakkımızdaki Yorumları

Tedavi Olan Her Yorumları Size Kliniğimiz Hakkında Referans Olacaktır

Dişlerimdeki sararmalara evde birçok farklı yol denememe rağmen herhangi bir sonuç elde edemedim. Bu nedenle kliniğinize başvurdum ve bembeyaz dişlerime kavuştum. Her şey için çok teşekkür ederim.
Zaynep K.
Diş Beyazlatma
Dişlerimin diş etlerimle buluşan noktasındaki siyah katmanı fark edince hemen ne yapacağımı düşündüm ve arkadaşımın tavsiyesiye kliniğinize geldim ve çok kısa sürede o katmandan kurtuldum. Doktoruma çok teşekkür ederim.
Saadet B.
Diş Taşı Temizliği
Hem daha estetik bir diş hem de ağız ve diş fonksiyonlarımın daha işlevsel olmasını istiyordum. Doktorum zirkonyum kaplama yöntemini önerdi ve tedaviye başladık. İnanılmaz sonuçlara ulaştık.
Demet D.
Zirkonyum Kaplama

Estetik Diş Hekimliği Alanında Sahip Olduğumuz Sertifika ve Üyeliklerimiz

Ulusal ve Uluslararası Alanda Geçerli Olan Sertifikalarımız

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ
  • ÜCRETSİZ İLK MUAYENE FIRSATI