Hakkımızda

Diş Beyazlatma İstanbul Kliniğimizle Gülümsemenize Doğal Bir Işıltı Katın

İstanbul diş beyazlatma Kliniğimizle; günümüzde çokça uygulanan estetik islemlerden biri olan, dişlerin beyazlaşmasını ve renk değişimlerinin azalmasını beyazlatma jelleriyle sağlıyor ve bununla birlikte tüm diş ve diş eti hastalıklarını son teknoloji tedavi yöntemleri ve uzman hekimlerimizle son veriyoruz.

Kliniğimizdeki amacımız ve temel ilkemiz; hastalarımızın hakları ve tadavi sonucu memnuniyetlerini öncelik alarak vereceğimiz kaliteli hizmeti kısa sürede tamamlamak ve tüm süreç boyunca dürüstlük kuralı çerçevesinde hareket etmektir. Klinigimizdeki uzman ve tecrübeli hekim kadromuz; benimsedigimiz amaç ve ilke ışığında tedavi sürecinin her aşamasında hastanın yanında olarak konforlu bir süreç geçirmesini sağlamaktadırlar. Bleaching adını verdiğimiz diş beyazlatma işlemiyle hastalarımızı hayalini kurdukları bembeyaz dişlere doğru tedavi ve garantili sonuçlarla kavuşturuyoruz.

Ücretsiz İlk Muayene Fırsatı Ve Birçok Ayrıcalıktan Siz de Yararlanın

İletişim Formunu Doldurarak Kaliteli Hizmetle Tanışmada İlk Adımı Atın

Özgürce gülümseyebilmenin size katacağı özgüvenle yaşam standatınızın nasıl yükselebileceğini görmeyi siz de istiyorsanız iletişim formunu doldurun biz size dönüş yapalım.

Hekimlik Sanatı ile Hizmet Veriyoruz

Uzman Kadromuzun Bilgi ve Tecrübelerinden Sizler de Faydalanın

Kliniğimizde; diş beyazlatma, restoratif diş tedavisi, yumuşak doku hasarları, diş taşı temizliği gibi uzmanlık isteyen birçok diş tedavisiyle hizmet veriyoruz. Uzman ve tecrübeli hekim kadromuz, profesyonel ve akademik bakış açımızla tedavi sürecini planlıyoruz. Hekimlerimiz alanlarındaki gelişmeleri yakından takip ederek gelişen tedavi yöntemleri uygulamak adına katıldıkları ulusal ve uluslararası sertifika programlarıyla başarılarına başarı katmaktadırlar. Amacımız kaliteli ve ileri teknoloji hizmeti kişiye uygun ödeme seçenekleri ve ekonomik ayrıcalıklarla hastalarımıza ulaştırmak. Son dönemde önem arz eden diş beyazlatma tedavisi ile hastalarımızı hem estetik açıdan güzel gülüşlere kavuşturuyor, hem de diş beyazlatma fiyatları ile kişiye uygun ödeme imkanı sağlıyoruz.

Gelişmiş Tedavi Seçenekleri ve Ekonomik Ayrıcalık Fırsatını Kaçırmayın

Başarılı bir tedavi süreci geçirmek ve olumlu sonuçlar elde edebilmek için kliniğimizce izlediğimiz yol, gelen hastalarımız için tedavinin ulaşılabilir, sürekli ve kisiye özel olmasıdır. Kliniğimizde; yapılan ücretsiz ilk muayene ile birlikte gerekli görüldüğünde yapılan testler ve analizler ile hastalarımızın mevcut durumun nedenleri araştırılır. Yaptığımız testlerin nedeni, hastalığın sebebi bulunarak bir daha oluşmasını engellemektir. Hasta sahip olduğu çene ya da diş problemi ne ise bu hususta bilgilendirilir. Gerekli önlemleri alınır ve ağız bakımı hastalığı konusunda kişiye özgü tedavi sürecine geçilir.

Diş Beyazlatma Alanında Sahip Olduğumuz Sertifika ve Üyeliklerimiz

Ulusal ve Uluslararası Alanda Geçerli Olan Sertifikalarimız

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ
  • ÜCRETSİZ İLK MUAYENE