Diş Temizleme Tedavisi

Diş Temizleme Tedavisi İstanbul Kliniği ile Işıltılı Gülüşlere Kavuşun

Uzman hekim kadromuz, hijyenik klinik ortamı ve güler yüzlü ekip anlayışımızla tüm diş ve diş eti hastalıklarınızın tedavisinde sizi garantili sonuçlara ulaştırıyoruz. Diş lekesi temizleme Kadıköy, Göztepe, Bostancı merkezli kliniğimiz sayesinde hangi sebeple olursa olsun diş lekeleriniz uzman diş hekimlerimizin uygulayacağı ideal tedavi yöntemleri ile giderilmektedir. Tecrübeli diş hekimlerimiz, diş lekesinin oluşma sebebini ortaya çıkararak kişiye uygun tedavi yöntemini uygularlar. Hekimlerimiz; kimi zaman diş beyazlatma yöntemi kimi zaman yüzey için bonding uygulaması kimi zaman da diş kaplama uygulaması ile diş lekelerinize son verirler. Sağlıklı, güçlü ve dayanıklı dişler herkesin hayali. Böyle bir hayale sahip olan herkesin bu hayallerine ulaşmasında güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızla eşlik ediyoruz.

Ücretsiz İlk Muayene Fırsatını Kaçırmayın

Diş Temizleme Tedavisi Alanında Kişiye Uygun Tedavi Seçeneklerini Kaçırmayın

Günümüzde birçok kişi dişlerini sık fırçalamasına rağmen istediği kadar beyaz dişlere sahip olamamaktan dolayı şikayetçi. Ağız ve diş bakıma önem gösteren kişilerin ağzında dahi bakteri bulunmaktadır. Bu bakteriler yediklerimiz ve içtiklerimizle birleşerek dişlere yapışır. Plak adı verilen bu yapışkan madde zamanla diş taşına dönüşür. Diş taşı, diş ve diş eti arasında kalın bir tabaka oluşturur. Diş taşı temizliği yapılmadığı takdirde önemli diş ve diş eti hastalıklarına neden olur. Bu nedenle diş temizleme işlemi estetik ve sağlık açısından önemlidir

İlk Muayenenizi Ücretsiz Yapıyoruz

Kliniğimizin amacı insanların daha sağlıklı ve doğal görünümlü dişlere ve gülüşlere kavuşturmak. Kliniğimizde her bütçeye uygun ödeme seçenekleri ile gelen hastalarımızı ekonomik anlamda rahatlatıyor ve tedavi sürecinde de uygun tedavi seçenekleri ile hizmet veriyoruz. Hastalarımıza geldikleri ilk anda ücretsiz ilk muayene fırsatı ile karşılıyoruz yapılan muayene sonucunda diş ve diş eti sağlıkları hakkında bilgilendiriyoruz.

Tecrübeli ve Uzman Hekim Kadromuzla Konforlu Tedavi Sürecini Kaçırmayın

Diş temizleme tedavisi İstanbul kliniğimizde tecrübeli hekim kadromuz, güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız, temiz klinik ortamı, her bütçeye uygun, ekonomik ayrıcalıklara sahip ödeme seçenekleri, son teknoloji tedavi alternatifleri, garantili ve güvenilir hizmet sunarak daima yüksek memnuniyet sağlıyoruz. Hastalarımızı, kliniğimize başvurdukları anda akıllarındaki tedavi sonucundan çok daha iyi bir sonuca ulaştırarak merkezimizden tamamen memnun şekilde ayrılmalarını sağlıyoruz. Estetik bir gülüşe sahip olmaları, sosyal yaşamlarında daha öz güvenli bireyler olmaları için kişiye uygun tedavi yöntemini uygulayarak onları hayalini kurdukları bembeyaz, ışıltılı dişlere ve estetik gülüşlere kavuşturuyoruz.

Kliniğimizde Diş Teli Tedavisi Olanların Yorumlarını Okuyun

Diş Temizleme Tedavisi Alanların Yorumları

Dişlerinde oluşan ve oluşmaya devam eden dış taşlarım artık dış etimi de hassaslaştırmaya başlamıştı. Hem yaşam kalitemin hem de görünüşümden memnun olmamaya başladığımda kliniğimizde başvurdum iyi ki de başvurmuşum. Mükemmel bir sonuç elde ettik. Teşekkür ediyorum.
Samet B.
Diş Taşı Temizleme
Dişlerinin arka bölümünde oluşan tartarı ilk etapta önemsemedim ancak yakın arkadaşımın uyarı ve önerisi ile kliniğinize başvurdum. Bana çok memnun kaldığını söylemişti tedaviye başladıktan ve tedaviden sonra ben de fazlasıyla memnun kaldım. Çok teşekkür ediyorum.
Canan K.
Diş Temizleme
Sigara kullandığım dönemlerde çok önemsemediğim ancak bıraktıktan sonra iyice gözüme batan sarı lekelerden kurtulmak için kliniğinize başvurdum ve istediğim sonuca ulaştık. Doktoruma ve tüm klinik çalışanlarına ilgi ve alakalarından dolayı sonsuz teşekkür ediyorum.
Nermin D.
Dış Beyazlatma

Diş Temizleme Tedavisi Alanında Aldığımız Sertifika ve Üyeliklerimiz

Diş Temizleme Tedavisi Alanında Aldığımız Sertifika ve Üyeliklerimiz

Kliniğimize gelen birçok hastanın akıllarını kurcalayan ve sağlıklarını düşünmeleri gereken tedavi süresinde kaygı yaşamalarına sebep olan ekonomik anlamdaki düşünceleri bulunmakta. Kliniğimizde bu kaygılardan uzaklaşıyorsunuz. Diş temizleme tedavisi, diş taşı temizliği, restoratif diş tasarımı, gülüş tasarımı, dış beyazlatma işlemi ve daha birçok dış ve dış eti hastalığı tedavisinde hastalarımızın bütçelerine uygun tedavi seçenekleri ile onlara asıl önemli olanın ekonomik kaygılardan ziyade sağlıkları olduğunu hatırlatarak kliniğimizde akıllarında oluşan ekonomik kaygıları yok ederek kaliteli hizmetten yararlanmalarını sağlamaktır. diş temizleme tedavisi fiyatları aklınızı kurcalamasın, önemli olan sağlığınız. Uygun tedavi seçenekleri ve ödeme seçeneklerini kaçırmayın.

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ
  • ÜCRETSİZ İLK MUAYENE FIRSATI